"Новогодний огонёк"

С большим успехом прошёл "Новогодний огонёк" в Центральной библиотеке им. Д. А.Фурманова. Сотрудники библиотеки и талантливые читатели подготовили яркий новогодний концерт.

Начался вечер музыкально-театральным представлением "Новогодняя сказка"с Дедом Морозом (Г. Коваленко), Снегурочкой (М. Вахнюк), Снежной королевой (Л. Горгуловой), Зимой (Т. Свирид).

Ведущие вечера Т. Фиделина и Н. Выскубенко поздравили читателей с Новым годом и провели интересные викторины и конкурсы с призами для победителей. Участники концерта исполнили прекрасные новогодние песни, стихотворения, юморески и зажигательные танцы.

После концерта сотрудники библиотеки угостили присутствующих чаем и сладостями. В тёплой непринуждённой обстановке читатели общались и танцевали "старый, добрый вальс". У всех было весёлое праздничное настроение. В конце "Новогоднего огонька" гости сердечно благодарили библиотекарей за чудесный вечер.

/Files/images/IMG_20151228_142823.jpgЛ. Горгулова и Г. Коваленко/Files/images/IMG_20151228_144542.jpgТ. Свирид и Л. Горгулова

/Files/images/IMG_20151228_143042.jpgСнегурочка - М. Вахнюк/Files/images/P1010950.JPGЗима - Т. Свирид

/Files/images/IMG_20151228_144022.jpgА. Преловский/Files/images/IMG_20151228_150831.jpgЗ. П. Кохан/Files/images/IMG_20151228_145031.jpgПоэт Н. Купин

/Files/images/IMG_20151228_145734.jpgЕ. Костюк/Files/images/IMG_20151228_145939.jpgПоэтесса Л. Боровая/Files/images/IMG_20151228_151224.jpgПоэтесса Д. Мамедова

/Files/images/IMG_20151228_151442.jpgГ. Слотюк/Files/images/IMG_20151228_153154.jpgНина и Валерий Косаревы/Files/images/IMG_20151228_153436.jpgА. М. Тарабурин

/Files/images/P1010943.JPGЧлены литературной студии "Нива"

/Files/images/P1010942.JPGНаши дорогие гости - ветераны труда

"Душею й серцем ми завжди молоді!"

2 жовтня 2015 року в читальній залі Центральної бібліотеки ім. Д. А. Фурманова відбувся святковий вогник до Дня людей похилого віку "Душею й серцем ми завжди молоді!"

Під музичний супровід, улюблених старшим поколінням пісень, гості зібралися у затишній залі. Бібліотекарі, як гостинні господарі, запросили читачів до святкових столів з фруктами, цукерками та печивом.

Ведуча заходу Н.В. Вискубенко поздоровила всіх присутніх зі святом та розповіла про його походження. Вона наголосила, що треба бути чуйними та уважними до людей похилого віку. Як важливо проявити турботу і своєчасно надати допомогу літнім людям. Ведуча зауважила, що незважаючи на те, що вік цих людей "повернув на осінь", вони залишаються активними, завзятими, оптимістичними, життєлюбними, "душею і серцем молоді".

/Files/images/IMG_7819.JPGВедуча заходу Н. В. Вискубенко

Гості уважно прослухали корисні поради щодо збереження власного здоров'я, які надала медик з великим стажем роботи, активна читачка Лілія Михайлівна Гребеник.

/Files/images/IMG_7825.JPGЛ. М. Гребеник дає поради

Активні та дуже талановиті читачі бібліотеки підготували яскравий святковий концерт, який складався з улюблених пісень, поезій та гуморесок. Відкрила концерт Валентина Борисівна Шаровська, автор та виконавець пісень, майстер художнього слова, лауреат міжнародних та республіканських дикламаторських конкурсів, колишній директор Палацу культури "Кулиничі". Вона прочитала поезії М. Цветаєвої та виконала пісню "Осенний вальс".

/Files/images/IMG_7830.JPGВ. Б. Шаровська виконала пісню "Осенний вальс"

Тетяна Василівна Фіделіна, колишній співробітник Центральної бібліотеки ім. Д. А. Фурманова, учасниця танцювального колективу "Жасмін", активна читачка бібліотеки прочитала улюблені поезії.

/Files/images/IMG_7831.JPGТ. В. Фіделіна

Галина Іванівна Слотюк, ветеран праці, читачка бібліотеки, постійна учасниця літературно-музичних вечорів виконала українські народні пісні "Варенички" та "Мамина вишня".

/Files/images/IMG_7837.JPGГ. І. Слотюк

Зінаїда Павлівна Кохан, колишня вчителька української мови та літератури Харківської гімназії №172, автор прекрасних гуморесок, активна читачка бібліотеки прочитала власні гуморески, які всім дуже сподобалися.

/Files/images/IMG_7846 (1).JPG З. П. Кохан прочитала власні гуморески

Олексій Валентинович Тарасов, ветеран праці, трудовий стаж якого більше 60-ти років, працював конструктором у Центральному науково-дослідному інституті технологій машинобудування, учасник хорової капели ХТЗ, активний читач бібліотеки виконав пісню А. Кос-Анатольського на вірші І. Франка "Ой, ти, дівчино, з горіха зерня".

/Files/images/IMG_7852.JPGО. В. Тарасов

Юрій Антонович Курило, активний читач бібліотеки виконав пісню "Как много девушек хороших", муз. І. Дунаєвськог, сл. В. Лєбєдєва-Кумача.

/Files/images/IMG_7873.JPGЮ. А. Курило

Е. В. Антонюк, актина читачка бібліотеки, прочитала "Вірш 90-річного оптиміста".

Леонід Іванович Коронний, активний читач бібліотеки, колишній директор Палацу культури газової промисловості "Шебелінка", учасник багатьох концертів, що відбувалися як в Україні, так і за її межами виконав пісню "Очаровательные глазки" муз. і сл. І. Кондратьєва.

/Files/images/IMG_7859.JPGЛ. І. Коронний

Ольга Олексіївна Тарасова, наша активна читачка, викладач вокалу підліткового клубу "Ровесник" виконала українські народні пісні "Ой у вишневому саду" та "Ой летіли дикі гуси"./Files/images/IMG_7876.JPG О. О. Тарасова

Хай школяр буде здоровим!

10 вересня 2015 року виїзна читальна зала Центральної бібліотеки ім. Д. А. Фурманова завітала до підліткового клубу "Ровесник". У форматі порад для батьків до нового навчального року бібліотекар юнацького відділу Журавльова О. П. прочитала лекцію на тему: "Хай школяр буде здоровим!", в якій висвітлила широкий спектр питань стосовно здоров'я дитини молодшого шкільного віку - це розпорядок дня, правильне харчування, фізичні та емоційні навантаження, психологічний стан, тощо. Бібліотекарі підготували дві виставки: "Хай школяр буде здоровим!" та фотовиставка робіт читача бібліотеки лікаря-офтальмолога Махно А. В. "Краски уходящего лета". Батькам роздали яскраві та корисні буклети "Гімнастика для покращення зору".

В рамках цього заходу була проведена реклама Центральної бібліотеки ім. Д. А. Фурманова. Завідуюча бібліотеки Шевченко Т. В. розповіла присутнім про фонд бібліотеки, про виставки, цікаві зустрічі, різноманітні заходи та концерти ,що з успіхом проходять в бібліотеці, а також про нову форму обслуговування - користування комп'ютерами та вільний доступ до Інтернету. Шевченко Т. В. наголосила на тому, що двері нашої бібліотеки завжди відчинені для нових читачів, які завжди можуть розраховувати на доброзичливе та уважне обслуговування. Ласкаво просимо!

/Files/images/031.JPGО. П. Журавльова дає корисні поради батькам

/Files/images/026.JPGБатьки уважно слухають лекцію

/Files/images/019.JPGВиставка "Хай школяр буде здоровим!" зацікавила читачів

/Files/images/033.JPGВиставка фоторобіт Махно А. В. "Краски уходящего лета"

З Днем народження, Харкове мій!

25 серпня 2015 року в читальній залі Центральної бібліотеки ім. Д. А. Фурманова відбувся літературно-музичний вечір "З Днем народження, Харкове мій!" Бібліотекарі приготували для читачів цікаву святкову програму.

На початку заходу ведуча Вискубенко Н. В. щиро привітала всіх присутніх з Днем міста. Бібліотекар Журавльова О.П. прочитала цікаву та змістовну лекцію "Харків у роки окупації". Працівники бібліотеки сердечно поздоровили ветеранів Другої світової війни Солнцева Є. Ф., Павловську Т. М., Митрусенко А. П. та подарували їм квіти. Гості бібліотеки із задоволенням прослухали святковий концерт за участю артистки Харківської обласної філармонії, Лауреата міжнародних конкурсів Наталії Сидоренко та Дипломанта міжнародних конкурсів, концертмейстера вищої категорії Олени Климової.

У прекрасному виконанні Наталії Сидоренко прозвучали пісні: "Синий платочек" муз. Є. Петерсбурського, сл. Я. Галицького та М. Максимова, "Молчание" муз. І. Дунаєвського, сл. М. Матусовського, арія Женьки з опери К. Молчанова "Зори здесь тихие", пісня Наталки з опери М. Лисенка "Наталка Полтавка", пісні про Харків, українські народні пісні "Дощик"в обробці М. Лисенка, "Баламуте" в обробці О. Косенка, "Чом-чом не прийшов" в обробці О.Чишка, пісня "Над горою місяць повен" муз.О. Білаша, сл. С. Пушика та інші. А також звучали поезії Ю. Друніної та Н. Сидоренко.

/Files/images/IMG_7646.JPGО. П. Журавльова читає лекцію про Харків

/Files/images/IMG_7718.JPGУчасник бойових дій Є.Ф. Солнцев

/Files/images/IMG_7714.JPGВетеран війни Павловська Т. М.

/Files/images/IMG_7658.JPGВиступ Наталії Сидоренко

/Files/images/IMG_7685.JPGНаталія Сидоренко зачарувала всіх своїм співом

/Files/images/IMG_7655.JPG

/Files/images/IMG_7676.JPG

/Files/images/IMG_7690.JPG

/Files/images/IMG_7701.JPG

/Files/images/IMG_7727.JPGНаталія Сидоренко та Олена Климова

/Files/images/IMG_7715.JPGГлядачі палкими оплесками дякували артистам

/Files/images/IMG_7741.JPGВдячні читачі подарували Наталії Сидоренко книгу

Святковий вечір був яскравим і незабутнім. У читачів залишились неперевершені враження. Гості та учасники заходу були задоволені зустріччю. До Дня міста бібліотекарі підготували для читачів виставки: "Харків і харків'яни", "Харків у просторі і часі" , "Роки війни - століття пам'яті", "Серце моє - це моя Україна".

/Files/images/IMG_7760.JPGКолектив та гості бібліотеки

Музыкальный вернисаж

25 июня 2015 года в читальном зале Центральной библиотеки им. Д. А. Фурманова состоялся праздничный концерт ко Дню молодёжи "Музыкальный вернисаж".

В концерте принимали участие воспитанники и преподаватели клуба "Ровесник". Вокалисты и музыканты великолепно исполнили популярные песни и известные музыкальные произведения. Чтецы подарили слушателям классические басни и современные юморески, а танцоры - восхитительные танцевальные номера.

/Files/images/P6256081.JPGГости библиотеки /Files/images/P6256078.JPGВедущая концерта О. П. Мариниченко

/Files/images/IMG_7367.JPGО.А.Тарасова с песней "Я стану морем"

/Files/images/IMG_7454.JPGАня Пазич исполнила песню "Мамины глаза"

/Files/images/IMG_7445.JPGТанец "Золушка"

/Files/images/IMG_7493.JPGВ. Голубович рассказала юмореску "Я и моя стая"

/Files/images/IMG_7415.JPGВарвара Мадий исполнила "Оранжевую песню"

/Files/images/IMG_7404.JPGКсения Леонюк и Руслан Богославский

/Files/images/IMG_7393.JPGВалерия Железнякова исполнила песню "Будет"

/Files/images/IMG_7470.JPGЮлия Гребенюк с песней "Yesterday"

/Files/images/IMG_7469.JPGТанцевальный коллектив "Олимп"

/Files/images/IMG_7512.JPGПреподаватели клуба "Ровесник"

/Files/images/IMG_7522.JPGФото на память

Концерт был ярким и запоминающимся. Зрители поблагодарили артистов аплодисментами и вручили букеты цветов.

Кол-во просмотров: 224