У цьому розділі зберігаються мультимедійні творчі роботи наших бібліотекарів, серед яких віртуальні виставки, буктрейлери, бібліографічні огляди тощо.

/Files/images/oblojki_dlya_multimedia/Screenshot_20191122-125715_2.pngДля того, щоб зважитися на якийсь крок, людині часом потрібно не так вже й багато - лише вчасно почуте слово. Бібліотека-філія №46 підготувала виставку-цитату "Позитивно обо всем..."

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

/Files/images/Видатни.jpgЗ Харковом пов’язане життя багатьох відомих та яскравих персон. Бібліотека-філія № 32 для дітей до Міжнародного жіночого дня підготувала відеознайомство з біографіями деяких видатних жінок, які народилися у нашому місті і були символами минулого століття!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

/Files/images/газетты.jpgЯкщо ви шукаєте періодичне видання для дитини - тоді це відео для вас! Дитячі газети України допоможуть пізнавати цей світ з цікавістю, розвивати творчі здібності та підкріпити любов до читання. Відео підготували працівники бібліотеки-філії 32

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

/Files/images/oblojki_dlya_multimedia/32 супруненко.pngБібліотека-філія 32. Запрошуємо кожного поціновувача поезії до невеликого медіа-екскурсу у дивовижний простір особистості Ніни Антонівни!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

/Files/images/oblojki_dlya_multimedia/ридний край.png"Відкрий для себе рідний край" - віртуальна книжкова виставка, присвячена історії рідного краю - Харківщини. В рамках проекту "Краєзнавча віртуальна виставка". Робота працівників бібліотеки-філії 46

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

/Files/images/oblojki_dlya_multimedia/символи.pngВідеопрезентація "Народні символи України"