Відділ обслуговування є важливою складовою частиною ЦБ ім. Д. А. Фурманова та всієї ЦБС Московського р-ну.

Бібліотека розташована за адресою: м. Харків – 144, вул.. Гв. Широнінців, 83/26. Загальна площа відділу 341 кв.м. Бібліотека обслуговує 5343 читачів.

Бібліотечний фонд нараховує 72558 екземплярів книг. Бібліотека щорічно поповнюється книгами актуальної тематики, періодичними виданнями, науковою та художньою літературою, що має велике пізнавальне значення.

Відділ обслуговування має два підрозділи: юнацький відділ та відділ для масового читача.

Юнацький відділ налічує близько 2500 читачів. Це читачі від 14 до 21 років.

Відділ обслуговування разом з методичним відділом є головним методичним центром для бібліотек-філіалов Московського р-ну м. Харкова.

Бібліотека працює з 9-00 до 18-00.

Вихідний день – вівторок.

У бібліотеці постійно оформлюються книжкові виставки, тематичні огляди літератури, тематичні полки, на яких освітлюються актуальні проблеми нашої країни та міста.

Проводяться різноманітні масові заходи: читацькі конференції, літературно-музичні вечори, творчі зустрічі з харківськими письменниками, поетами, музикантами, ветеранами війни та праці, усні журнали, бенефіси обдарованих читачів, конкурси та змагання. Цікаво та змістовно проходять засідання клубу «Поговоримо по душах», членами якого є учні шкіл, гімназій та ліцеїв.

До уваги читачів підготовлена виставка-подорож «Храм духовності навколо нас», яка стала постійно діючою. Вона допомагає читачам підготувати курсові роботи та домашні завдання. Вона складається з 5 розділів:

1. «Пам’ятаючи минуле, творимо майбутнє.»

2. «Мова єднає всіх».

3. «Літературними стежками рідного краю».

4. «Світ очима фантазерів».

5. «Детектив – жорстокість канону і одвічна новизна».

Виставка доповнена цитатами, та предметною атрибутикою.

Привітні бібліотекарі завжди раді читачам!

Кол-во просмотров: 280