Година пам'яті Єлизавети Герасименко

"Сенс не в тому, щоб жити завжди, а в тому, щоб жити наповнено та люблячи..."

7 грудня в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася година пам’яті психолога, казкотерапевта, волонтерки, авторки книг та неймовірно талановитої Елизавети Герасименко. На заході були присутні родичі, друзі, колеги…всі ті, хто любить та береже світлу пам’ять про неї.

Це була щира, зворушлива та щемлива подія, присвячена вийнятковій людині.Під час зустрічі присутні пригадали життєвий шлях Єлизавети, її любов до дітей й безмежну тягу до роботи та різноманітні творчі здобутки. За життя вона охопила безліч сфер діяльності, була патріотом України та жила з відкритим серцем. Ії світла енергетика полонила кожного, хто знав цю жінку.

Одним з цікавих проектів Є. Герасименко була лялькотерапія, завдяки роботі з ляльками, вона допомагала діткам ставати щасливішими. Ми пишаємося, що в нашій Центральній бібліотеці для дітей, де функціонує ляльковий театр "Золотий ключик" ця справа матиме продовження.

Безмежно дякуємо сім’ї пані Єлизавети, сестрам Наталі Герасименко та Ірині Акіжановій, а також директору ХОБЮ Маргариті Жаровій за передачу унікального лялькового театру в користування Biblioland ! Це неймовірний подарунок для наших творчих заходів!

Окрему подяку висловлюємо за книжково-ігровий проект «Притчи шелкового пути», який було презентовано в цей особливий день. Видання, над якими з душею працювала Єлизавета Герасименко, стали важливим внеском в фонд нашої Центральної бібліотеки для дітей.