Семінар "Бібліотечний четвер"

Черговий семінар "Бібліотечний четвер", для працівників нашої ЦБС, присвятили темі інклюзії.

Це дуже важливий та актуальний напрям роботи у багатьох сферах і бібліотеки мають підтримувати свох читачів з підвищеними потребами. На семінарі бібліотекарі та завідуючі бібліотек дізналися про термінологію, діюче законодавство, напрямки роботи з читачами.

Особливу увагу сконцентрували на наявному інклюзивному досвіді в системі. Наприклад, Центральна Дитяча Бібліотека Московського району представила публіці власні наробітки. Серед них: актуальні картотеки особливих читачів, форми роботи й обслуговування, залучення дітей до заходів та уважне ставлення до кожного. Робота проводиться в рамках загальносистемного проекту "Бібліотека відкрита кожному".