Флешмоб «Єднаймося, рідною мовою пишаймося!»

Незважаючи на холодний морозний день, на ґанку підліткового клубу «Ровесник» зібралися діти, батьки та викладачі, щоб взяти участь у патріотичному флешмобі «Єднаймося, рідною мовою пишаймося!», який організували та провели бібліотекарі Центральної бібліотеки Московського району м. Харкова.

Настрій у всіх був піднесений! Вихованці клубу та дорослі тримали у руках гасла «Я люблю українську мову!», «Українське – це модно!», «Рідна мова калинова», «Розмовляй українською!» та ін. Бібліотекарі підготували короткий екскурс в історію української мови. Зачитали вислови Т. Шевченка, І. Огієнка, М Рильського, В. Сосюри, Л.Костенко про рідну мову.

Запропонували дітям згадати прислів’я та відгадати загадки про мову. На флешмобі лунали вірші українських поетів, які декламували вихованці та викладачі клубу. Була організована дуже змістовна виставка-презентація книг, які потрібно читати, щоб удосконалювати, знати та цінувати свою мову.

Учасники флешмобу одержали багато позитиву!

/Files/images/2019/DSC02592.JPG /Files/images/2019/DSC02586.JPG/Files/images/2019/DSC02608.JPG /Files/images/2019/DSC02595.JPG